MEDIA ZONE

Η φάση των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος κάνει πρεμιέρα αποκλειστικά στην COSMOTE TV

Η 1η αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος για τη νέα αγωνιστική σεζόν ξεκινά την Τρίτη 25/9 και οι φαν του ποδοσφαίρου θα έχουν στη διάθεσή τους την αγωνιστική δράση ζωντανά και αποκλειστικά στην COSMOTE TV.

Ανήμερα της πρεμιέρας της των ομίλων, οι συνδρομητές θα «μεταφερθούν» σε 5 γήπεδα και θα παρακολουθήσουν τα ματς: Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα (21.30, COSMOTE SPORT 1HD), Βόλος – Απόλλων Λάρισας (16.30, COSMOTE SPORT 2HD), Ιεράπετρα – Κισσαμικός (16.30, COSMOTE SPORT 1HD), Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης (19.00, COSMOTE SPORT 1HD) και Απόλλων Παραλιμνίου – Τρίκαλα (16.30, COSMOTE SPORT 3HD).

Παράλληλα, μέσω ζωντανών συνδέσεων πριν την έναρξη των αγώνων θα ενημερωθούν από τους απεσταλμένους της COSMOTE TV για τις τελευταίες εξελίξεις που αφορούν στις ομάδες, ενώ με τη λήξη των ματς θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν αποκλειστικές συνεντεύξεις παικτών και προπονητών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα μεταδόσεων μέχρι 3/10:

Αγώνας Ημέρα Ώρα Κανάλι Όμιλος
Βόλος – Απόλλων Λάρισας  

 

Τρίτη 25/9

16.30 COSMOTE SPORT 2HD 2ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Ιεράπετρα – Κισσαμικός 16.30 COSMOTE SPORT 1HD 3ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου– Τρίκαλα 16.30 COSMOTE SPORT 3HD 6ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης 19.00 COSMOTE SPORT 1HD 6ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα 21.30 COSMOTE SPORT 1HD 1ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Ξάνθη – Όφη Τετάρτη 26/9 16.30 COSMOTE SPORT 2HD 7ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης 16.30 COSMOTE SPORT 3HD 4ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Άρης 19.00 COSMOTE SPORT 1HD 4ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Νίκη Βόλου-Κασσιόπη 19.00 COSMOTE SPORT 2HD 7ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής  

Πέμπτη 27/9

16.30 COSMOTE SPORT 1HD 1ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή 16.30 COSMOTE SPORT 2HD 5ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Ηρόδοτος -Απόλλων Πόντου 16.30 COSMOTE SPORT 3HD 8ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός 21.30 COSMOTE SPORT 1HD 5ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός Τρίτη 2/10 17.30 COSMOTE SPORT 1HD 3ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική
Πανιώνιος -ΑΕΛ Τετάρτη 3/10 17.30 COSMOTE SPORT 1HD 8ος Όμιλος, 1η Αγωνιστική